Kamil

W ramach projektu Trzy Filary udzielam się w tych obszarach:

 
Skontaktuj się ze mną bezpośrednio przy użyciu formularza:


  Fairy Tree By Nirolo

  Urodziłem się w latach 70′. To był inny świat ale już wtedy ludzie mieli problemy ze zdrowiem i sobą. Ja też. Byłem dzieckiem alergicznym i odczulałem się aż do czasu studiów. Czyli długo. Na studiach stan się tak pogorszył, że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. Katar sienny nie pozwalał myśleć. Poszukałem czegoś innego niż comiesięczne zastrzyki. Okazało się, że z pomocą znajomej, kilka zabiegów ReiKi oraz zioła (mniszek i imbir), właściwie rozwiązały problem w miesiąc. 

  Dalej już poszło gładko, kontynuowałem studia na wydziale automatyki i interesowałem się ogólnie pojętym rozwojem osobowości i medycyną naturalną. Automatyka to dziedzina, gdzie na świat patrzy się przez pryzmat samo-regulujących się systemów. Takich prymitywnych jak spłuczka, lub tak złożonych technicznie, że trudno jest je opisać równaniami. Wtedy trzeba tę dynamikę czuć, by jakoś się w tym poruszać. Nie zajęło mi długo by zorientować się, że człowiek to też zbiór wielu takich systemów samoregulacji.

  Jak to często bywa ostatnio, wiedza interdyscyplinarna, doświadczenia w wielu dziedzinach i wiedza zebrana, okazuje się bardzo przydatna w życiu. Może być użyta do pomagania tym, którzy okażą takie zainteresowanie.Lubię wiedzieć i rozumieć siebie i otaczający mnie świat, dlatego studiuje i praktykuje naturopatię oraz tradycyjną medycynę chińska.Skupiam się na „duszy” ale za podstawę uważam nasze ciało fizyczne.

  Zobacz Wpisy Na Blogu autorstwa Kamila

  Kontynuacja rozważań o równowadze Damsko-Męskiej w społeczeństwie. Czy z nauk o ciele biologicznym można coś wywnioskować o zachowaniach społecznych.... ?

  Kobieta i Mężczyzna to połówki? Połówki czego? Gdzie jest ta całość....?

  Mówi się, że każdy skutek ma swoją przyczynę, dolegliwość traktujemy jak skutek a przyczyn szukamy w...

  Zdrowe podejście do tego co mówią nam Fakty oderwane od kontekstu...

  Od dziś jestem odpowiedzialny za siebie! Jesteś?.....

  Najprościej mówiąc to dlatego, że tak jest najtaniej, najskuteczniej i najprościej, by żyło się lepiej...

  © klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

  pl_PL