Kamil

W ramach projektu Trzy Filary udzielam się w tych obszarach:

 
Skontaktuj się ze mną bezpośrednio przy użyciu formularza:

  Fairy Tree By Nirolo

  Urodziłem się w latach 70′. To był inny świat ale już wtedy ludzie mieli problemy ze zdrowiem i sobą. Ja też. Byłem dzieckiem alergicznym i odczulałem się aż do czasu studiów. Czyli długo. Na studiach stan się tak pogorszył, że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. Katar sienny nie pozwalał myśleć. Poszukałem czegoś innego niż comiesięczne zastrzyki. Okazało się, że z pomocą znajomej, kilka zabiegów ReiKi oraz zioła (mniszek i imbir), właściwie rozwiązały problem w miesiąc. 

  Dalej już poszło gładko, kontynuowałem studia na wydziale automatyki i interesowałem się ogólnie pojętym rozwojem osobowości i medycyną naturalną. Automatyka to dziedzina, gdzie na świat patrzy się przez pryzmat samo-regulujących się systemów. Takich prymitywnych jak spłuczka, lub tak złożonych technicznie, że trudno jest je opisać równaniami. Wtedy trzeba tę dynamikę czuć, by jakoś się w tym poruszać. Nie zajęło mi długo by zorientować się, że człowiek to też zbiór wielu takich systemów samoregulacji.

  Jak to często bywa ostatnio, wiedza interdyscyplinarna, doświadczenia w wielu dziedzinach i wiedza zebrana, okazuje się bardzo przydatna w życiu. Może być użyta do pomagania tym, którzy okażą takie zainteresowanie.Lubię wiedzieć i rozumieć siebie i otaczający mnie świat, dlatego studiuje i praktykuje naturopatię oraz tradycyjną medycynę chińska.Skupiam się na „duszy” ale za podstawę uważam nasze ciało fizyczne.

  Zobacz Wpisy Na Blogu autorstwa Kamila

  Mówi się, że każdy skutek ma swoją przyczynę, dolegliwość traktujemy jak skutek a przyczyn szukamy w...

  Zdrowe podejście do tego co mówią nam Fakty oderwane od kontekstu...

  Od dziś jestem odpowiedzialny za siebie! Jesteś?.....

  Najprościej mówiąc to dlatego, że tak jest najtaniej, najskuteczniej i najprościej, by żyło się lepiej...

  O wodzie mówi się wiele, ja przez lata wypracowałem swój sposób uzdatniania wody w domu. Dla mnie działa i myślę, że przyda się te kilka porad wielu z Was...

  W tym tekście nie będzie obiecanek – cacanek, ale praktyczne spojrzenie na rozwój duchowy w kilkunastu zdaniach...

  © klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

  pl_PL